info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ dar vienerius metus iš eilės pelnė „Best FX Broker“ apdovanojimą

2018 m. lapkričio 13 d., Londonas. Internetinis brokeris „FxPro“ pridėjo dar vieną prestižinį apdovanojimą prie savo apdovanojimų kolekcijos. Šiuo prestižiniu apdovanojimu įvertinamos ir apdovanojamos įmonės pastangos. Šeštus metus iš eilės „FxPro“ laimėjo „Best FX Broker, 2018“ titulą „Shares“ apdovanojimuose.

Pastaraisiais metais „FxPro“ skyrė dėmesį savo veiklai ir pastebimai padidino savo paslaugų asortimentą bei geografinę aprėptį. Kurdamas pasaulinį profilį, „FxPro“ ypatingai skatino skaidrumą ir sąžiningumą visoje „Forex“ rinkoje. Šios pastangos, kuriomis gerėjosi rinka, buvo įvertintos. Būtent savo didelių pastangų dėka „FxPro“ ir užima pirmąsias pozicijas.

Nepaisant to, bendrovė visada siekia dar daugiau. Jie pabrėžė, kad 2019 m. jiems bus iššūkių kupini metai.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus