info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ pelnė du apdovanojimus „Global Brand Awards 2018“

2018 m. spalio 20 d., Londonas. Pelnydama du prestižinius apdovanojimus („Best Spread Betting Provider, UK“ ir „Best Execution Provider, Global“) „Global Brand Awards 2018“ apdovanojimuose, „FxPro“ dar aukščiau iškėlė kartelę FX rinkoje.

Šiuose apdovanojimuose buvo įvertintos išskirtinės „FxPro“ paslaugos, todėl įmonė pelnė visuotiną pripažinimą.

Norint pasiekti tokį aukštą standartą ir akreditaciją, „FxPro“ įmonę vertino specialiai kandidatų vertinimui sudaryta tyrimų grupė. Duomenis rinko komanda, kuri buvo sudaryta iš įvairių ir skirtingų šaltinių, įskaitant trečiųjų šalių duomenų teikėjus ir metines ataskaitas.

Tyrimo grupė paminėjo, kad

„FxPro“ tarpininkas tikrai įrodė savo meistriškumą „Forex“ rinkoje, todėl buvo nominuotas ir laimėjo apdovanojimą.“

2019 m. sausio 25 d. „Global Brands Magazine“ surengs 6-ąją savo „Global Brand Awards“ apdovanojimų ceremoniją Macau įsikūrusiame „Banyan Tree“ viešbutyje.

„Global Brand Awards“ atstovo komentaras:

„Šis apdovanojimas - tai įrodymas, kad per pastaruosius kelerius metus „FxPro“ nepaprastai gerai vykdė veiklą ir pasiekė savo prekinio ženklo pripažinimą.“

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960