info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia 2015 m. IV ketvirčio įvykdytų pavedimų statistiką

2016 m. sausio 13 d., Londonas. „FxPro“ džiaugiasi galėdamas paskelbti savo pavedimų vykdymo statistiką už 2015 metų ketvirtąjį ir paskutinį ketvirčius. Spalio, lapkričio ir gruodžio mėn. praslydimai ir kainų perklausimai procentais pasiekė šiuos lygius:

Praslydimų statistika:

  • Teigiama = 37,5 %
  • Tikslia kaina = 37,7 %
  • Neigiama = 24,8 %

Kainų perklausimų statistika:

  • Perklausimai = 5,95 %
  • Teigiama = 2,99 %
  • Neigiama = 2,96 %

2015 metai „FxPro“ buvo labai įtempti. Per šiuo metus mes pristatėme naujus prekybos produktus, atnaujinome esamas paslaugas ir padidinome siūlomų finansinių priemonių skaičių. Tai buvo ir rekordiniai metai, per kuriuos padidėjo mūsų klientų vidutinės dienos prekybos apimtys, taip pat pastebimai padidėjo vidutiniškai per dieną įvykdomų sandorių skaičius.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Žvelgiant į mūsų ketvirtojo ketvirčio sandorių vykdymo statistiką ir atitinkamus rodiklius per ankstesnius tris 2015 metų ketvirčius, pastebime nuoseklią ir tolydžią praslydimų simetriją. Šie naujausi skaičiai patvirtina patikimą ir nepriekaištingą „FxPro“ siūlomą prekybos vykdymo kokybę.“
Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960