info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia apie mažesnius spredus ir didesnį likvidumą

Pasaulyje pirmaujantis „Forex“ brokeris „FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“) šiandien pranešė apie du naujus savo ECN platformos „FxPro cTrader“ patobulinimus.

Sudarius naują partnerystę su „Integral“, prekybos ir likvidumo kaupimo sprendimų technologijų ir taikomųjų programų teikėju, „FxPro cTrader“ platforma dabar gali kaupti kainų srautus iš kai kurių didžiausių pasaulio bankų institucijų. Tai „FxPro“ klientams suteikia didelį likvidumą ir tarpbankinėje valiutų rinkoje rastas kainas, kai vykdomi sandoriai nuo mažiausiai 10 000 iki 500 milijonų JAV dolerių.

„FxPro“ partnerystė su „Integral“ ir kainų surinkimas iš kai kurių didžiausių pasaulio banko institucijų leidžia bendrovei teikti itin konkurencingus spredus šiuo metu „cTrader“ platformoje siūlomoms 40 valiutų porų - nuo mažiausiai 0 punkto (angl. pip) kai kurioms pagrindinėms valiutų poroms.

Be to, „FxPro“ pradėjo bendradarbiauti su „Traiana“, siekdama suderinti sandorius. Tai yra pirmaujanti poprekybinių paslaugų teikėja, kuri apjungia daugiau nei 500 firmų su sprendimais, automatizuojančiais visą prekybos ciklą. Naudojantis „Traiana“ paslaugomis, sandoriai yra realiu laiku suderinami su „FxPro“ svarbiausiu makleriu „Morgan Stanley International“, kuris jau 25-ius metus nustatinėja tarptautinius standartus pagrindinėms tarpininkavimo rinkoms.

„FxPro“ įkūrėjo ir pirmininko Denio Sukhotin komentaras:

„Stiprindami ir tobulindami „FxPro“ technologinius sprendimus bei savo santykius su pasaulinėmis finansų institucijomis, sukūrėme neprilygstamą likvidumo fondą, kuriuo labai didžiuojamės. Spredų sumažinimas ir mūsų nuolaidų programos yra logiškas sekantis žingsnis, siekiant savo sėkme dalintis su savo klientais.“

„FxPro“ nuolaidų programą galima rasti adresu: http://www.fxpro.co.uk/trading/platforms/ecn/desktop

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960