info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia apie 4 naujų finansinių priemonių paleidimą

Kadangi esame įsipareigoję klientams teikti platų finansinių priemonių asortimentą, džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2010 m. lapkričio 1 d. mūsų platformoje bus prieinami keturi papildomi finansiniai produktai:

  • USD / TRY
  • EUR / TRY
  • GOLD / EURO
  • SILVER / EURO
„Mes tikime, kad [šie papildomi finansiniai produktai] leis mūsų esamiems ir būsimiems klientams dar labiau diversifikuoti savo prekybos veiklą ir patenkinti jų investavimo tikslus“, sako Panayiotis Xydas, „FxPro“ generalinis direktorius.

Faktas, kad tiek USD / TRY, tiek EUR / TRY valiutų porų populiarumas išaugo, nes tarp Europos ir JAV su Turkija vykdoma daugiau finansinių operacijų. Šių valiutų porų likvidumas padidėjo padidėjus finansinių sandorių su Turkija skaičiui. USD / TRY ir EUR / TRY padidins mūsų besivystančių rinkų valiutų porų asortimentą, o tai leis mūsų klientams lengviau pasiekti Eurazijos regioną.

Prekyba GOLD / EURO (auksas / eurai) ir SILVER / EURO (sidabras / eurai) suteiks alternatyvą klientams, norintiems prekiauti metalais, tačiau tuo pačiu metu sumažins jų poziciją JAV doleriais, kurie yra pagrindinė visų metalų valiuta. Esant dabartinei finansų krizei, euro populiarumas taip pat auga.

Mūsų klientų aptarnavimo skyrius jums padės, jei jums reikia papildomos informacijos, susijusios su šiuo pranešimu. Nedvejodami susisiekite su mumis bet kada - 24 valandas per parą ir septynias dienas per savaitę, pasinaudoję pagalba gyvai, atskambinimo paslauga, elektroniniu paštu arba nemokamu telefonu.

Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960