„FxPro“ skelbia remsianti AFC Čempionų lygą

„FxPro Financial Services Ltd“ (FxPro), pasaulyje pirmaujantis užsienio valiutų brokeris, šiandien paskelbė apie sudarytą sutartį 2011-ųjų metų sezonu būti „Asia’s premier club football competition“, Azijos futbolo konfederacijos (AFC) ir Čempionų lygos oficialiu partneriu.

Pagal sutartį, kurios pasirašymui tarpininkavo „World Sport Group“ (WSG), išskirtinis AFC rinkodaros ir žiniasklaidos partneris, „FxPro“ prekės ženklas bus rodomas 117 AFC Čempionų lygos mačų tiesioginėse televizijos transliacijose.

AFC Čempionų lyga - tai turnyras, kuris kiekvieną sezoną trunka nuo kovo iki lapkričio mėnesio. Šiame turnyre dėl 14 milijonų JAV dolerių prizinio fondo ir vietos FIFA Pasaulio futbolo klubų taurės varžybose varžosi geriausi trisdešimt du klubai iš dešimties didžiausių Azijos lygų - Australijos, Kinijos, Indonezijos, Irano, Japonijos, Korėjos, Kataro, Saudo Arabijos, JAE ir Uzbekistano, ir dvi komandos iš Indijos, Indonezijos, Kataro, Sirijos, Tailando ir JAE.

Denio Sukhotin, „FxPro“ įkūrėjo komentaras:

„Azija - pagrindinė „FxPro“ rinka, todėl mes esame pasiryžę didinti savo prekės ženklo žinomumą šiame regione per rėmimo programas. Džiaugiamės, kad bendradarbiaujame su tokiu įdomiu ir populiariu futbolo turnyru, kurį stebi mūsų klientai ir suinteresuotieji asmenys visame regione. „FxPro“ plečia savo prekės ženklą Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose, todėl sprendimas remti AFC Čempionų lygą yra visiškai natūralus, siekiant ateities ambicijų.“

AFC prezidentas Mohamed Bin Hammam sakė: „Man labai malonu pasveikinti „FxPro“ prisijungus prie Azijos futbolo šeimos ir tapus nauju AFC Čempionų lygos partneriu. Vertinant jų lojalumą ir atsakomybę, AFC stengiasi didinti turnyro profesionalumą ir grąžinti dar didesnę vertę investuotojams. Be to, kiekvienais metais varžybose dalyvauja klubai iš 13 Azijos šalių, todėl džiaugiamės galėdami turėti tokį gerbiamą partnerį kaip „FxPro“, kuris teikia „Forex“ prekybos paslaugas Azijoje.“

Ian Mathie, „World Sport Group“ įmonės „Football, Asean & Australia“ vyresnysis viceprezidentas sakė: „FxPro“ puikiai papildo AFC korporacinių partnerių šeimą - pasaulyje pirmaujančių prekės ženklų ir tarptautinių įmonių grupę.“

Džiaugiamės, kad „FxPro“ suprato bendradarbiavimo su Azijos taurės turnyru, kuris džiaugiasi dideliu ir nuolat augančiu žiūrovų skaičiumi visame regione, vertę ir naudą. Nekantraujame pradėti dirbti su „FxPro“, siekiant užtikrinti, kad šiame turnyre būtų sėkmingai įgyvendinti „FxPro“ rėmimo tikslai ir su prekės ženklu susiję siekiai.“

„FxPro“ turi biurus Nicoje, Londone, Madride, Vienoje, Maskvoje ir Kipre. Sužinoti daugiau

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su:

AFC
Steve Kim, žiniasklaidos ir komunikacijos vadovas
Azijos futbolo konfederacija
Tel: +60 3 8994 3388
El. paštas: steve.kim@the-afc.com

Shyamala Velappan
World Sport Group
Tel: +65 6826 2688
El. paštas: s.velappan@worldsportgroup.com.sg

Apie AFC Čempionų lygą

AFC Čempionų lyga - tai prestižiškiausios futbolo klubų varžybos Azijoje. AFC Čempionų lyga buvo atnaujinta 2009 m., kardinaliai padidinant piniginį prizą ir premijas. Šie pokyčiai pažymėjo naujos Azijos futbolo profesionalumo eros pradžią. AFC Čempionų lyga taiko griežtus įstojimo į lygą reikalavimus, kad dalyvaujantys klubai ir lygos taptų komerciniais subjektais ir profesinėmis organizacijomis.

Lygoje yra 32 komandos iš mažiausiai 13 šalių, iš kurių dvi turi praeiti dvi atkrintamąsias varžybas grupėje. 2009 m. ir 2010 m. lapkričio mėn. „Pohang Steelers“ (KOR) ir „Seongnam Ilhwa“ (KOR) iškovojo čempionų titulus ir sezono pabaigoje dalyvavo FIFA pasaulio klubų taurės turnyre.

Valdant prezidentui M. Mohammedui bam Hammam, AFC stengiasi didinti turnyro patikimumą, įvedant griežtas priemones, skirtas užtikrinti, kad klubai ir lygos būtų profesionalios verslo, administravimo ir techninių standartų atžvilgiu.

Norėdami sužinoti daugiau apie AFC Čempionų lygą, apsilankykite www.the-afc.com.

Apie „World Sport Group“

Singapūre įsikūrusi „World Sport Group“ yra pirmaujanti Azijos sporto rinkodaros, žiniasklaidos ir renginių valdymo agentūra. Ši agentūra nuo 1992 m. lyderiauja Azijos sporto sektoriuje. Per metus ši agentūra surengia net 600 sporto renginių ir virš 5000 valandų trunkančių sporto programų daugiau nei 30 regiono šalių.

„World Sport Group“ yra išskirtinis Azijos futbolo konfederacijos (AFC) ir Asean futbolo federacijos (AFF) rinkodaros partneris. Agentūra taip pat yra viena pagrindinių „Asian Golf“ tarpininkių. Ji yra kai kurių geriausių regiono renginių, įskaitant „Barclays Singapore Open“, „Australian Open“ ir „Asean Golf Tour“, organizatorė. Ji taip pat yra „OneAsia“ pasaulinės rinkodaros ir žiniasklaidos partnerė.
Sužinoti daugiau galite šiuo adresu: www.worldsportgroup.com

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus