„FxPro“ antrą kartą tapo marškinėlių rėmėju: „Fulham FC“

„FxPro“, pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien išreiškė savo strateginį ketinimą, patvirtindamas, jog rems Anglijos aukščiausios futbolo lygos komandas Londone ir Birmingeme.

„FxPro“ neseniai pasirašė sutartis tapti pagrindiniu Londono „Fulham“ ir Birmingemo „Aston Villa“ futbolo klubų marškinėlių rėmėju.

Pagrindinis „Fulham FC“ rėmėjas

Alistair Mackintosh, „Fulham“ futbolo klubo vadovo komentaras:

„Džiaugiuosi galėdamas priimti „FxPro“ į „Fulham“ gretas tokiu sėkmingu ir optimizmo kupinu laikotarpiu tiek stadione, tiek už jo ribų. Visada yra priežastis švęsti, kai turi galimybę dirbti su tokiu prekės ženklu, kuris pritaria mūsų įsipareigojimams ir sėkmės vizijai. „FxPro“ jau veikia visame pasaulyje, o bendradarbiaujant su „Premier“ lygos futbolo klubu, jis šias pozicijas tik dar labiau sustiprins. Akivaizdu, tai turi papildomos naudos „Fulham“ žinomumui, kuris po ypač sėkmingo praėjusio sezono Europoje ir pasaulinio pripažinimo yra tai, dėl ko mes labai džiaugiamės.“

Pagrindinis „Aston Villa FC“ partneris

Paul Faulkner, „Aston Villa“ futbolo klubo vadovo komentaras:

„Esame labai patenkinti ir džiaugiamės, kad pradėjome bendradarbiauti su „FxPro“. Tai atspindi mūsų nuolatinį klubo augimą. Tai buvo sezonas, kuriame trečią kartą iš eilės finišavome šešti Anglijos aukščiausioje futbolo lygoje ir du kartus pasiekėme „Wembley“, kur žaidėme „Carling Cup“ finale ir FA taurės pusfinalyje. Taip pat džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad „Acorns“ taps mūsų oficialiu labdaros partneriu. Susitikimuose, kuriuose taip pat dalyvavo „FxPro“ ir „Acorns“, jau buvo pradėtas glaudus bendradarbiavimo aljansas.“

„FxPro“ yra pasiryžusi plėsti savo profilį pagrindinėse rinkose, todėl populiarių ir gerai remiamų komandų, įsikūrusių dviejose daugiausiai gyventojų turinčiuose ir ekonomiškai stipriuose JK miestuose, pasirinkimas yra visiškai natūralus ir atspindintis ateities siekius.

„FxPro“ direktoriaus Denis Sukhotin komentaras:

„FxPro“ yra įsipareigojusi didinti savo prekės ženklo žinomumą pasitelkiant paramą. Būdami dviejų legendinių futbolo komandų iš dviejų didžiausių JK miestų pagrindiniu rėmėju, dalinamės savo sėkme su klientais ir teikiama paramą gerbėjams. Tai taip pat bus naudinga komandoms, nes mes užsiimame labdaringa veikla bendruomenėse ir visame pasaulyje. „Premier“ lyga yra populiariausia ir žiūrimiausia sporto lyga, kurią apytiksliai seka daugiau nei vienas milijardas žmonių 202 šalyse. Todėl gebėjimas tokiu būdu pelnyti savo prekės ženklo pripažinimą yra labai svarbus.”
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus