info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ praneša apie rekordinį sandorių skaičių per dieną

2015 m. vasario 4 d., Londonas. Po išskirtinai įtemptos Naujųjų metų pradžios, tiek naujų klientų, tiek prekybos atžvilgiu, „FxPro Group“ pranešė, jog pamušė visus įvykdytų sandorių ir prekybos apimčių per vieną dieną rekordus.

Ankstesnis įmonės rekordas buvo 124 788 sandoriai per dieną. 2015 m. vasario 3 d. bendrovė pamušė šį rekordą, per 24 valandas įvykdydama net 199 397 sandorius. Palyginti su ankstesniu rekordu, jis padidėjo 59,8 %.

Bendrovė taip pat paskelbė apie pasiektas naujas visų laikų aukščiausias vienos dienos prekybos apimtis, kurios, palyginti su ankstesniu rekordu, išaugo 13,8 %.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Tai yra daug vilčių teikiantys skaičiai, kadangi ankstesni mūsų rekordai buvo pasiekti per patį rinkos pakilimą. Mes daug investuojame į savo technologijas, leidžiančias sklandžiai vykdyti tokius didelius įsakymų kiekius. Žinoma, to nebūtų buvę įmanoma pasiekti be mūsų klientų, todėl norėčiau jiems padėkoti, kad pasirinko būtent mus. Manau, tai įrodo, kad visame pasaulyje prekiautojai pripažįsta, jog „FxPro“ yra savo klientams ištikimas tarpininkas, kuris gerbia savo įsipareigojimus.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960