info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia 2016 m. IV ketvirčio ir metų pabaigos įvykdytų pavedimų statistiką

2017 m. sausio 18 d., Londonas.Dar kartą patvirtindamas savo atsidavimą skaidriai ir sąžiningai prekybai, internetinis tarpininkas „FxPro“ džiaugiasi galėdamas paskelbti pagrindinius spalio, lapkričio ir gruodžio mėn. pavedimų vykdymo statistinius duomenis, taip pat 2016 m. finansinių metų pabaigos statistiką.

Ketvirtojo ketvirčio rezultatai rodo, kad daugiau nei 25 % pavedimų buvo įvykdyta su teigiamu nuokrypiu, nepaisant padidėjusio nepastovumo dėl svarbių tą ketvirtį vykusių rinkos įvykių. Be to, daugiau nei 50 % pavedimų buvo įvykdyta tikslia kaina. Šis procentas reikšmingai išaugo, palyginti su trečiuoju ketvirčiu. Ketvirčio praslydimų statistika yra tokia:

 • Teigiama = 25,24 %
 • Tikslia kaina = 51,32 %
 • Neigiama = 23,44 %

IV ketvirčio kainų perklausimų statistika:

 • Kainų perklausimai = 4,30 %
 • Teigiama = 2,32 %
 • Neigiama = 1,98 %

Finansinių metų pabaigos pavedimų vykdymo statistika dar kartą pabrėžė „FxPro“ įsipareigojimą siekti praslydimo simetrijos ir jų nuolatines pastangas, siekiant savo klientams užtikrinti pavedimų vykdymo kokybę. 2016 m. praslydimų statistika:

 • Teigiama = 37,43 %
 • Tikslia kaina = 39,11 %
 • Neigiama = 23,46 %

2016 m. kainų perklausimų statistika:

 • Kainų perklausimai = 5,19 %
 • Teigiama = 2,44 %
 • Neigiama = 2,75 %

2016-ieji metai pasirodė esą iššūkių finansų rinkoms kupini metai. Tačiau „FxPro“ išliko pasiryžusi savo klientams teikti geriausią įmanomą prekybos aplinką net ir nepastoviausiomis rinkos sąlygomis, tuo pat metu atnaujinant savo prekybos technologiją, siekiant išlaikyti aukštą pavedimų vykdymo kokybę.

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Mūsų 2016 metų statistika dar kartą įrodo, kad mūsų įsakymų vykdymo technologija yra kokybiška ir patikima. Mes visada siekėme savo klientams suteikti nepriekaištingą aptarnavimą, todėl mums labai malonu matyti, kad, nepaisant didelių rinkos svyravimų per šiuos metus, sugebėjome išlaikyti daug žadančius skaičius ir praslydimo simetrijos pastovumą.“
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960