info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia III ketvirčio įvykdytų pavedimų statistiką

2015 m. spalio 29 d., Londonas. Šiais metais internetinis tarpininkas „FxPro“ ėmėsi iniciatyvos skelbti su savo paslaugų standartais susijusią ketvirčio statistiką. Sprendimas buvo priimtas, siekiant didinti užsienio valiutų (FX) rinkos skaidrumą ir paskatinti daugiau rinkos dalyvių dalytis duomenimis apie savo veiklą. Šiandien „FxPro“ džiaugiasi galėdamas pranešti apie savo 2015 m. liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesių praslydimų ir įvykdytų įsakymų statistiką procentais.

„FxPro“ III ketvirčio praslydimo statistika yra tokia:

  • Teigiama = 43,4 %
  • Tikslia kaina = 39,6 %
  • Neigiama = 17,0 %

To paties laikotarpio perklausimų dėl kainos statistika:

  • Perklausimai = 4,5,%
  • Teigiama = 2,8 %
  • Neigiama = 1,7 %

„FxPro“ generalinio direktoriaus Charalambos Psimolophitis komentaras:

„Mūsų įsakymų vykdymo statistika yra teikianti daug vilčių. Nors 2015 m. trečiąjį ketvirtį buvo padidėjęs rinkos nepastovumas, mums pavyko užregistruoti šiuos perspektyvius skaičius, atskleidžiančius praslydimo simetriją ir bylojančius apie mūsų pažangias įsakymų vykdymo ir jų suderinimo technologijas. Mūsų tikslas yra ir toliau teikti klientams nepriekaištingą aptarnavimą ir įsakymų vykdymą net pačiomis nepastoviausiomis rinkos sąlygoms.“
Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960