info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia 2016 m. III ketvirčio įvykdytų pavedimų statistiką

2016 m. spalio 20 d., Londonas. Laikydamasis savo įsipareigojimo kas ketvirtį skelbti statistinius rodiklius, internetinis tarpininkas „FxPro“ džiaugiasi galėdamas paskelbti pagrindinę įvykdytų pavedimų statistiką, užregistruotą 2016 m. liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.

Dar vieną ketvirtį užregistruoti pavedimų vykdymo duomenys atspindi pastovų „FxPro“ dėmesį praslydimo simetrijai, o trečiojo ketvirčio rezultatai yra panašūs į ankstesnių ketvirčių rezultatus. Per šį trijų mėnesių laikotarpį praslydimo procentas pasiekė šiuos lygius:

  • Teigiama = 36,23 %
  • Tikslia kaina = 35,96 %
  • Neigiama = 27,81 %

Trečiojo ketvirčio kainų perklausimai procentais:

  • Kainų perklausimai = 4,26 %
  • Teigiama = 1,99 %
  • Neigiama = 2,27 %

„FxPro“ tarpininkas, kuris neseniai gavo „Best FX Execution, Global“ apdovanojimą 2016 m. „CFI.co Awards“ apdovanojimuose, savo klientų pavedimus vykdo remiantis „no-dealing-desk intervention“ ir toliau nustato aukštesnius standartus visoje rinkoje. Tuo pat metu „FxPro“ ir toliau stengiasi savo klientams teikti geresnes prekybos sąlygas ir atnaujinti savo paslaugas, pasiūlant daugiau finansinių priemonių, papildomų produktų bei prekybos įrankių.

Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960