info
Investuokite atsakingai. riskWarning_japaneseDescriptionriskWarning_brazilianDescriptionInvestuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 78.90% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 80.59% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
riskWarning_japaneseDescriptionriskWarning_brazilianDescriptionInvestuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia 2016 m. III ketvirčio įvykdytų pavedimų statistiką

2016 m. spalio 20 d., Londonas. Laikydamasis savo įsipareigojimo kas ketvirtį skelbti statistinius rodiklius, internetinis tarpininkas „FxPro“ džiaugiasi galėdamas paskelbti pagrindinę įvykdytų pavedimų statistiką, užregistruotą 2016 m. liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.

Dar vieną ketvirtį užregistruoti pavedimų vykdymo duomenys atspindi pastovų „FxPro“ dėmesį praslydimo simetrijai, o trečiojo ketvirčio rezultatai yra panašūs į ankstesnių ketvirčių rezultatus. Per šį trijų mėnesių laikotarpį praslydimo procentas pasiekė šiuos lygius:

  • Teigiama = 36,23 %
  • Tikslia kaina = 35,96 %
  • Neigiama = 27,81 %

Trečiojo ketvirčio kainų perklausimai procentais:

  • Kainų perklausimai = 4,26 %
  • Teigiama = 1,99 %
  • Neigiama = 2,27 %

„FxPro“ tarpininkas, kuris neseniai gavo „Best FX Execution, Global“ apdovanojimą 2016 m. „CFI.co Awards“ apdovanojimuose, savo klientų pavedimus vykdo remiantis „no-dealing-desk intervention“ ir toliau nustato aukštesnius standartus visoje rinkoje. Tuo pat metu „FxPro“ ir toliau stengiasi savo klientams teikti geresnes prekybos sąlygas ir atnaujinti savo paslaugas, pasiūlant daugiau finansinių priemonių, papildomų produktų bei prekybos įrankių.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus