info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia apie savo naujo filialo „FxPro UK Limited“ atidarymą JK

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė apie savo filialo „FxPro UK Limited“ („FxPro UK“) atidarymą Jungtinėje Karalystėje.

„FxPro UK“ atidarymas yra „FxPro Group“ plano dalis, siekiant išplėsti tarptautinę aprėptį JK rinkoje. „FxPro UK“ yra įgaliotas ir reguliuojamas Finansinių paslaugų institucijos (FSA).

Bendrovė pateiks individualizuotą sąskaitos atidarymo procesą visiems JK gyventojams.

Panagiotis Xydas, „FxPro“ generalinio direktoriaus komentaras:

„FxPro džiaugiasi galėdama pranešti apie savo naujo filialo JK atidarymą. Didžioji Britanija yra pagrindinė mūsų rinka, o FCA suteiktas reguliavimo patvirtinimas rodo mūsų įsipareigojimą potencialiems JK klientams sąskaitos atidarymo procesą padaryti kaip galimą sklandesnį ir atitinkantį JK pramonės standartus.“

„FxPro UK“ svetainės adresas: www.fxpro.co.uk

Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960