info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ skelbia apie savo naujo filialo „FxPro UK Limited“ atidarymą JK

„FxPro Financial Services Ltd“ („FxPro“), pasaulyje pirmaujantis mažmeninės prekybos FX ir CFD brokeris, šiandien paskelbė apie savo filialo „FxPro UK Limited“ („FxPro UK“) atidarymą Jungtinėje Karalystėje.

„FxPro UK“ atidarymas yra „FxPro Group“ plano dalis, siekiant išplėsti tarptautinę aprėptį JK rinkoje. „FxPro UK“ yra įgaliotas ir reguliuojamas Finansinių paslaugų institucijos (FSA).

Bendrovė pateiks individualizuotą sąskaitos atidarymo procesą visiems JK gyventojams.

Panagiotis Xydas, „FxPro“ generalinio direktoriaus komentaras:

„FxPro džiaugiasi galėdama pranešti apie savo naujo filialo JK atidarymą. Didžioji Britanija yra pagrindinė mūsų rinka, o FCA suteiktas reguliavimo patvirtinimas rodo mūsų įsipareigojimą potencialiems JK klientams sąskaitos atidarymo procesą padaryti kaip galimą sklandesnį ir atitinkantį JK pramonės standartus.“

„FxPro UK“ svetainės adresas: www.fxpro.co.uk

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus