info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ pranešimas apie CHF kainų kitimą

2015 m. sausio 16 d., Londonas. „FxPro Group“ praneša, kad neigiami balansai, atsiradę dėl vakarykščių nepalankių rinkos sąlygų CHF valiutų apsikeitimo sandoriams, nepaveikė mūsų klientų lėšų. Visus tokius nuostolius padengė kapitalas, kurį bendrovė buvo įkeitusi su savo pagrindiniu tarpininku ir likvidumo teikėjais, nes mūsų pareiga yra apsaugoti klientus ir laikytis reguliavimo reikalavimų. Kaip nurodyta mūsų taisyklėse ir sąlygose, buvo laikomasi mūsų įsipareigojimo užtikrinti neigiamo balanso apsaugą. Visi neigiami balansai, kurie vis dar rodomi mūsų klientų terminaluose, šiuo metu yra tikslinami.

Nors bendrovę paveikė įvykiai, kurie dabar vadinami „Juoduoju ketvirtadieniu“, „FxPro“ toliau vykdo veiklą ir kaip visada turi pakankamai kapitalo. Vyksta įprasta veikla kaip ir bet kurią kitą prekybos dieną: pinigų įnešimas, išėmimas ir pozicijų atidarymas. Mūsų klientų lėšos išlieka atskirtos ir apsaugotos.

Atgal į visus spaudos pranešimus

Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960