„FxPro“ įsigyja FX neatidėliotinų sandorių (Spot) agregatorių

2014 m. rugsėjo 11 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) įsigijo agregatorių „Quotix“, leidžiantį įmonei visiškai kontroliuoti savo užsienio valiutų likvidumą ir teikti daugiau institucinių paslaugų.

Šis jų naujas sumanymas apjungia „FxPro“ visapusišką FX rinkos išmanymą ir „Quotix“ technologiją. O tai reiškia geresnį prekybos vykdymą ir greitį, taip pat geresnį bendrą likvidumą ir kainas MT4 arba „cTrader“ platformose prekiaujantiems klientams.

Tai dar vienas žingsnis siekiant, kad „FxPro“ taptų FX paslaugų vienoje vietoje teikėju, nes dabar jie galės pasiūlyti FX neatidėliotinų sandorių ir likvidumo surinkimą, taip pat pagrindines tarpininkavimo paslaugas instituciniams klientams ir kitiems tarpininkams.

„Kadangi augame visame pasaulyje, likvidumas yra labai svarbus norint užtikrinti, kad savo klientams galėtume pasiūlyti geriausias FX neatidėliotinų sandorių kainas. Šis naujas pirkinys ne tik „FxPro“ leidžia diversifikuoti, bet ir suteiks daugiau galimybių, kai pradėsime teikti „prime-of-prime“ kainų surinkimo ir likvidumo paslaugas. Visų pirma, tai reikštų geresnes kainas klientams. Šiuo metu turime dvylika likvidumo teikėjų ir siekiame šį skaičių padidinti. Įsigydami „Quotix“, taip pat turėsime galimybę glaudžiau bendradarbiauti su esamais likvidumo teikėjais ir priimti naujus.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

Šis pirkinys - tai pirmasis, su technologinių paslaugų teikimu susijęs „FxPro“ pirkinys, kuris parodo įmonės pasiryžimą investuoti į novatoriškas, naujas technologijas, padidinančias jų likvidumo gylį.

„Būti nupirktiems vieno didžiausių FX tarpininkų pasaulyje yra daug žadantis strateginis žingsnis „Quotix“. Yra akivaizdžių sinergijų, pavyzdžiui, gebėjimas dalytis dideliais „FxPro“ techniniais ištekliais. Tai mums padės plėstis į naujas rinkas.“ Evgeny Sorokin, „Quotix“ generalinis direktorius.
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus