info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ įsigyja FX neatidėliotinų sandorių (Spot) agregatorių

2014 m. rugsėjo 11 d., Londonas. „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) įsigijo agregatorių „Quotix“, leidžiantį įmonei visiškai kontroliuoti savo užsienio valiutų likvidumą ir teikti daugiau institucinių paslaugų.

Šis jų naujas sumanymas apjungia „FxPro“ visapusišką FX rinkos išmanymą ir „Quotix“ technologiją. O tai reiškia geresnį prekybos vykdymą ir greitį, taip pat geresnį bendrą likvidumą ir kainas MT4 arba „cTrader“ platformose prekiaujantiems klientams.

Tai dar vienas žingsnis siekiant, kad „FxPro“ taptų FX paslaugų vienoje vietoje teikėju, nes dabar jie galės pasiūlyti FX neatidėliotinų sandorių ir likvidumo surinkimą, taip pat pagrindines tarpininkavimo paslaugas instituciniams klientams ir kitiems tarpininkams.

„Kadangi augame visame pasaulyje, likvidumas yra labai svarbus norint užtikrinti, kad savo klientams galėtume pasiūlyti geriausias FX neatidėliotinų sandorių kainas. Šis naujas pirkinys ne tik „FxPro“ leidžia diversifikuoti, bet ir suteiks daugiau galimybių, kai pradėsime teikti „prime-of-prime“ kainų surinkimo ir likvidumo paslaugas. Visų pirma, tai reikštų geresnes kainas klientams. Šiuo metu turime dvylika likvidumo teikėjų ir siekiame šį skaičių padidinti. Įsigydami „Quotix“, taip pat turėsime galimybę glaudžiau bendradarbiauti su esamais likvidumo teikėjais ir priimti naujus.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

Šis pirkinys - tai pirmasis, su technologinių paslaugų teikimu susijęs „FxPro“ pirkinys, kuris parodo įmonės pasiryžimą investuoti į novatoriškas, naujas technologijas, padidinančias jų likvidumo gylį.

„Būti nupirktiems vieno didžiausių FX tarpininkų pasaulyje yra daug žadantis strateginis žingsnis „Quotix“. Yra akivaizdžių sinergijų, pavyzdžiui, gebėjimas dalytis dideliais „FxPro“ techniniais ištekliais. Tai mums padės plėstis į naujas rinkas.“ Evgeny Sorokin, „Quotix“ generalinis direktorius.
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960