info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„City Of London Wealth Management“ apdovanojimuose „FxPro“ buvo pripažintas geriausiu FX paslaugų teikėju

2015 m. kovo 18 d., Londonas. Antrus metus iš eilės „FxPro“ buvo pripažintas geriausiu FX paslaugų teikėju („Best FX Service Provider“) prestižiniuose „City of London Wealth Management Awards“ (COLWMA) apdovanojimuose. Ceremoniją surengė Natasha Kaplinsky pačioje miesto širdyje įsikūrusioje Londono „Guildhall“. Ceremonijoje dalyvavo keletas rinkoje pirmaujančių turto valdymo ir finansinių paslaugų teikėjų.

„FxPro“ ir toliau stengiasi teikti pačius geriausius produktus ir paslaugas FX prekybininkams ir investuotojams visame pasaulyje. Mes labai sunkiai dirbome, kad ne tik sukurtume plačiai pripažintą ir patikimą pasaulinį prekės ženklą, bet ir įmonę, kuri apsaugo ir saugo savo klientus net nepastoviausiomis rinkos sąlygomis. Džiaugiamės dar kartą laimėję COLWMA. Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

Seisminiai įvykiai, pvz., Šveicarijos nacionalinio banko sprendimas atsieti franką nuo euro stipriai supurtė FX rinką, tačiau tai neužkerta kelio „FxPro“ ir toliau laikytis savo neigiamo balanso apsaugos politikos ir toliau plėtoti savo produktų pasiūlą. Tą puikiai įrodo neseniai paleista „MetaTrader5“ platforma.

„Po tiek jiems, tiek jų klientams nepastovios naujų metų pradžios „FxPro“ jau antrus metus iš eilės investuotojų bendruomenė teisėtai išrinko geriausiu FX paslaugų teikėju. Jų novatoriškas ir į klientus orientuotas požiūris, leidžiantis į FX investuoti kaip į turto klasę, akivaizdžiai juos išskiria iš jų konkurentų.“ Stephen Pinner, „Goodacre“ generalinis direktorius.
Speakers
Charalambos Psimolophitis
FxPro Group generalinis direktorius, CEO
Ilya Holeu
Rinkodaros vadovas, FxPro Group
Atgal į visus spaudos pranešimus