info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„City Of London Wealth Management“ apdovanojimuose „FxPro“ buvo pripažintas geriausiu FX paslaugų teikėju

2015 m. kovo 18 d., Londonas. Antrus metus iš eilės „FxPro“ buvo pripažintas geriausiu FX paslaugų teikėju („Best FX Service Provider“) prestižiniuose „City of London Wealth Management Awards“ (COLWMA) apdovanojimuose. Ceremoniją surengė Natasha Kaplinsky pačioje miesto širdyje įsikūrusioje Londono „Guildhall“. Ceremonijoje dalyvavo keletas rinkoje pirmaujančių turto valdymo ir finansinių paslaugų teikėjų.

„FxPro“ ir toliau stengiasi teikti pačius geriausius produktus ir paslaugas FX prekybininkams ir investuotojams visame pasaulyje. Mes labai sunkiai dirbome, kad ne tik sukurtume plačiai pripažintą ir patikimą pasaulinį prekės ženklą, bet ir įmonę, kuri apsaugo ir saugo savo klientus net nepastoviausiomis rinkos sąlygomis. Džiaugiamės dar kartą laimėję COLWMA. Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

Seisminiai įvykiai, pvz., Šveicarijos nacionalinio banko sprendimas atsieti franką nuo euro stipriai supurtė FX rinką, tačiau tai neužkerta kelio „FxPro“ ir toliau laikytis savo neigiamo balanso apsaugos politikos ir toliau plėtoti savo produktų pasiūlą. Tą puikiai įrodo neseniai paleista „MetaTrader5“ platforma.

„Po tiek jiems, tiek jų klientams nepastovios naujų metų pradžios „FxPro“ jau antrus metus iš eilės investuotojų bendruomenė teisėtai išrinko geriausiu FX paslaugų teikėju. Jų novatoriškas ir į klientus orientuotas požiūris, leidžiantis į FX investuoti kaip į turto klasę, akivaizdžiai juos išskiria iš jų konkurentų.“ Stephen Pinner, „Goodacre“ generalinis direktorius.
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960