„Capital Finance International“ žurnalas „FxPro“ skyrė „Best FX Execution, Global“ apdovanojimą

2014 m. lapkričio 21 d., Londonas. „Capital Finance International Magazine“ (CFI.co) skyrė apdovanojimą „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) už geriausią FX vykdymą globaliu mastu („Best FX Execution, Global“). MT4 ir „cTrader“ platformomis besinaudojantys klientai tikisi greito ir patikimo prekybos vykdymo, o „FxPro“ investicijos į infrastruktūrą reiškia, kad jų klientai gali naudotis giliu likvidumu, kurį teikia dvylika likvidumo paslaugų teikėjų. Be to, jie siūlo „no dealing desk intervention“, išskirtinai žemą praslydimo procentą ir trumpą gaišties laiką, kuris buvo sumažintas nuo milisekundžių iki mikro milisekundžių.

„Džiaugiamės, kad CFI.co mums skyrė „Best Execution, Global“ apdovanojimą. Tai įvertina mūsų investicijas į technologijas, kad klientai galėtų naudotis išskirtiniu greičiu ir būti tikri, kad kaina, kurią jie mato, yra kaina, kurią jie gauna. Šį apdovanojimą gavome tuomet, kai tikimės plėsti savo paslaugas į institucinę erdvę. Netrukus pateiksime „prime of prime“ pasiūlymą.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„FxPro“ neseniai įsigijo „Quotix“, FX neatidėliotinų sandorių agregatorių, kuris dar labiau padidins likvidumo gylį ir pagerins prekybos vykdymą.

„FxPro“ siūlo sklandžią, greitą ir profesionalią prieigą prie rinkų. Jų FX tarpininkavimo modelis yra pavyzdinis, o klientų aptarnavimas - nuostabus. Skaidraus ir patikimo požiūrio besilaikanti įmonė daug dirbo, kad pašalintų interesų konfliktus. Ji yra reguliuojama dviejose jurisdikcijose, todėl yra patikimas pasirinkimas tiek naujiems, tiek labiau patyrusiems prekybininkams. „FxPro“ siūlo įspūdingą prekybos platformų pasirinkimą, o jų teikiama informacija apie rinką yra aiški ir patikima. Įmonė labai gerai naudoja technologijas siekdama aiškios naudos savo vartotojams. Mes nė kiek nedvejodami šioje pagrindinėje kategorijoje apdovanojimą skyrėme „FxPro“. Mes sveikiname įdomias ir svarbias naujoves, kurias „FxPro“ atneša į „Forex“ prekybos rinką.“ CFI.co teisėjų kolegija.
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus