info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„Capital Finance International“ žurnalas „FxPro“ skyrė „Best FX Execution, Global“ apdovanojimą

2014 m. lapkričio 21 d., Londonas. „Capital Finance International Magazine“ (CFI.co) skyrė apdovanojimą „FxPro Group Ltd“ („FxPro“) už geriausią FX vykdymą globaliu mastu („Best FX Execution, Global“). MT4 ir „cTrader“ platformomis besinaudojantys klientai tikisi greito ir patikimo prekybos vykdymo, o „FxPro“ investicijos į infrastruktūrą reiškia, kad jų klientai gali naudotis giliu likvidumu, kurį teikia dvylika likvidumo paslaugų teikėjų. Be to, jie siūlo „no dealing desk intervention“, išskirtinai žemą praslydimo procentą ir trumpą gaišties laiką, kuris buvo sumažintas nuo milisekundžių iki mikro milisekundžių.

„Džiaugiamės, kad CFI.co mums skyrė „Best Execution, Global“ apdovanojimą. Tai įvertina mūsų investicijas į technologijas, kad klientai galėtų naudotis išskirtiniu greičiu ir būti tikri, kad kaina, kurią jie mato, yra kaina, kurią jie gauna. Šį apdovanojimą gavome tuomet, kai tikimės plėsti savo paslaugas į institucinę erdvę. Netrukus pateiksime „prime of prime“ pasiūlymą.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„FxPro“ neseniai įsigijo „Quotix“, FX neatidėliotinų sandorių agregatorių, kuris dar labiau padidins likvidumo gylį ir pagerins prekybos vykdymą.

„FxPro“ siūlo sklandžią, greitą ir profesionalią prieigą prie rinkų. Jų FX tarpininkavimo modelis yra pavyzdinis, o klientų aptarnavimas - nuostabus. Skaidraus ir patikimo požiūrio besilaikanti įmonė daug dirbo, kad pašalintų interesų konfliktus. Ji yra reguliuojama dviejose jurisdikcijose, todėl yra patikimas pasirinkimas tiek naujiems, tiek labiau patyrusiems prekybininkams. „FxPro“ siūlo įspūdingą prekybos platformų pasirinkimą, o jų teikiama informacija apie rinką yra aiški ir patikima. Įmonė labai gerai naudoja technologijas siekdama aiškios naudos savo vartotojams. Mes nė kiek nedvejodami šioje pagrindinėje kategorijoje apdovanojimą skyrėme „FxPro“. Mes sveikiname įdomias ir svarbias naujoves, kurias „FxPro“ atneša į „Forex“ prekybos rinką.“ CFI.co teisėjų kolegija.
Atgal į visus spaudos pranešimus
Apie FxPro

„FxPro“ yra ne vieną apdovanojimą pelnęs internetinis brokeris, teikiantis paslaugas mažmeniniams ir instituciniams klientams daugiau nei 170 šalių. „FxPro“ užtikrina prieigą prie konkurencingų kainų ir gilaus likvidumo dėka „no-dealing-desk intervention“ (priklauso nuo „FxPro“ sandorių vykdymo politikos), kuris suteikia pažangias prekybos platformas, aukščiausios kokybės sandorių vykdymo technologijas ir algoritminės prekybos įrankius.

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė

FxPro Group Limited yra FxPro UK Limited, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ir FxPro Global Markets Ltd kontroliuojančioji bendrovė. FxPro UK Limited yra autorizuota ir reguliuojama Finansinio elgesio tarnybos (registracijos Nr. 509956). FxPro Financial Services Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 078/07) ir Finansinių paslaugų valdybos (leidimo Nr. 45052). FxPro Global Markets MENA Limited yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (nuorodos Nr. F003333). FxPro Global Markets Ltd yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (licencijos Nr. SIA-F184).

Už žiniasklaidą atsakingas kontaktas

Dėl su spauda susijusių užklausų prašome kreiptis į pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960