info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

„FxPro“ laimėjo „Best FX Broker 2014“ prizą „Shares Magazine Awards“ apdovanojimuose

2014 m. lapkričio 18 d. Londonas. „FxPro“ du metus iš eilės pelnė geriausio FX tarpininko vardą („Best FX Broker“) „Shares Awards“ apdovanojimuose. Po dar vienerių įtemptų darbo metų, siekiant geresnės prekybos ir investavimo aplinkos instituciniams ir mažmeniniams FX prekybininkams, „FxPro“ nugalėjo daug gerai žinomų bendrovių.

„Geriausio FX brokerio titulo laimėjimas dar kartą - didelis pasiekimas, todėl mes tikrai džiaugiamės rezultatu. Tai mus skatina dar labiau stengtis padėti klientams prekiauti ir investuoti pelningai. „FxPro“ nuolat ieško būdų, kaip kurti įrankius, kurie padėtų išsiskirti iš konkurentų ir iš tikrųjų remtųsi į klientus orientuotu verslo modeliu.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„FxPro“ klientai turi daugybę būdų diversifikuoti savo investicinius portfelius į valiutų rinkas - nuo prekybos rankiniu būdu ar automatizuotų algoritminių strategijų kūrimo MT4 ir „cTrader“ platformose iki FX investavimo platformos „FxPro SuperTrader“ *.

„FxPro“ pelnytai antrus metus iš eilės laimėjo geriausio FX tarpininko vardą šių metų „Shares Awards“ apdovanojimuose. Kiekvienais metais jie kuria naujus įrankius, padedančius pagerinti jų klientų prekybos ir investavimo patirtį. „FxPro“ suderino savo interesus su savo klientų interesais, bei nuolat tobulina pažangiausius produktus ir paslaugas, todėl labai sunku jiems prilygti.“ Michael Boydell, „AJ Bell Media Ltd“ generalinis direktorius.

* „FxPro SuperTrader“ gali naudotis tik „FxPro Financial Services Limited“ klientai.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
FxPro Group generalinis direktorius, CEO
Ilya Holeu
Rinkodaros vadovas, FxPro Group
Atgal į visus spaudos pranešimus