„FxPro“ laimėjo „Best FX Broker 2014“ prizą „Shares Magazine Awards“ apdovanojimuose

2014 m. lapkričio 18 d. Londonas. „FxPro“ du metus iš eilės pelnė geriausio FX tarpininko vardą („Best FX Broker“) „Shares Awards“ apdovanojimuose. Po dar vienerių įtemptų darbo metų, siekiant geresnės prekybos ir investavimo aplinkos instituciniams ir mažmeniniams FX prekybininkams, „FxPro“ nugalėjo daug gerai žinomų bendrovių.

„Geriausio FX brokerio titulo laimėjimas dar kartą - didelis pasiekimas, todėl mes tikrai džiaugiamės rezultatu. Tai mus skatina dar labiau stengtis padėti klientams prekiauti ir investuoti pelningai. „FxPro“ nuolat ieško būdų, kaip kurti įrankius, kurie padėtų išsiskirti iš konkurentų ir iš tikrųjų remtųsi į klientus orientuotu verslo modeliu.“ Charalambos Psimolophitis, „FxPro“ generalinis direktorius.

„FxPro“ klientai turi daugybę būdų diversifikuoti savo investicinius portfelius į valiutų rinkas - nuo prekybos rankiniu būdu ar automatizuotų algoritminių strategijų kūrimo MT4 ir „cTrader“ platformose iki FX investavimo platformos „FxPro SuperTrader“ *.

„FxPro“ pelnytai antrus metus iš eilės laimėjo geriausio FX tarpininko vardą šių metų „Shares Awards“ apdovanojimuose. Kiekvienais metais jie kuria naujus įrankius, padedančius pagerinti jų klientų prekybos ir investavimo patirtį. „FxPro“ suderino savo interesus su savo klientų interesais, bei nuolat tobulina pažangiausius produktus ir paslaugas, todėl labai sunku jiems prilygti.“ Michael Boydell, „AJ Bell Media Ltd“ generalinis direktorius.

* „FxPro SuperTrader“ gali naudotis tik „FxPro Financial Services Limited“ klientai.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Atgal į visus spaudos pranešimus