info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Jaučiatės šiek tiek neužtikrintai? Esame čia tam, kad jums padėtume.
Mūsų prekybos akademija žingsnis po žingsnio padės susipažinti su internetiniu „Forex“ prekybos pasauliu ir išmokys visko, ką turite žinoti. Pagrindinių prekybos terminų ieškokite mūsų prekybininko žodynėlyje.
VKI (vartotojų kainų indeksas) (CPI (Consumer Price Index))

Vartotojų kainų indeksas yra mėnesinis ekonominis rodiklis, parodantis vartotojų perkamų prekių ir paslaugų kainų pokyčius, kurie sudaro didžiąją šalies infliacijos dalį. Kai VKI sumažėja, tai reiškia, kad stabiliai mažėja prekių ir paslaugų kaina, kuri yra palanki atitinkamai ekonomikai. Ir priešingai, didėjantis VKI gali paskatinti centrinius bankus didinti palūkanų normas, siekiant atsverti infliaciją.