info
Investuokite atsakingai.
FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Jaučiatės šiek tiek neužtikrintai? Esame čia tam, kad jums padėtume.
Mūsų prekybos akademija žingsnis po žingsnio padės susipažinti su internetiniu „Forex“ prekybos pasauliu ir išmokys visko, ką turite žinoti. Pagrindinių prekybos terminų ieškokite mūsų prekybininko žodynėlyje.
Uždelsimas (Latency) (Latency)

Sandorio uždelsimas (Latency) reiškia laiko tarpą tarp įsakymo pateikimo ir jo įvykdymo. Trumpesnis uždelsimas (Lower latency) yra pageidaujamas, nes tuomet prekybininkas turi didesnę galimybę užtikrinti, kad rodoma kaina būtų užfiksuota prieš pradedant rinkai judėti. „FxPro“ algoritminiai prekybininkai gali sumažinti savo prekybos uždelsimą, užsiprenumeruodami mūsų VPS paslaugą. Įkeldami savo algoritmus į mūsų virtualųjį privatų serverį (VPS), jie gali sumažinti savo prekybos uždelsimą iki 1 milisekundės ir naudoti savo algoritmus visą parą, net neatidarę savo prekybos terminalo. Daugiau apie „FxPro“ VPS sužinokite čia.