info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Jaučiatės šiek tiek neužtikrintai? Esame čia tam, kad jums padėtume.
Mūsų prekybos akademija žingsnis po žingsnio padės susipažinti su internetiniu „Forex“ prekybos pasauliu ir išmokys visko, ką turite žinoti. Pagrindinių prekybos terminų ieškokite mūsų prekybininko žodynėlyje.
Tendencijos linija (Trend Line) (Trend Line)

Tendencijos linijos brėžiamos žemiau augimo tendencijos ir aukščiau mažėjimo tendencijos, kad būtų galima pažymėti jų atitinkamus palaikymo ir pasipriešinimo lygius. Skirtingai nei įprastos palaikymo ir pasipriešinimo linijos, grafikuose, kuriuose yra kylanti tendencija, jos brėžiamos įstrižai žemiausių taškų, siekiant nurodyti palaikymo lygį. Siekiant nurodyti pasipriešinimo lygį grafikuose, kuriuose rinkos tendencija yra krintanti, jos brėžiamos palei aukščiausius taškus. Jei jos „lūžta“, manoma, jog vyraujanti tendencija baigėsi.