info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Jaučiatės šiek tiek neužtikrintai? Esame čia tam, kad jums padėtume.
Mūsų prekybos akademija žingsnis po žingsnio padės susipažinti su internetiniu „Forex“ prekybos pasauliu ir išmokys visko, ką turite žinoti. Pagrindinių prekybos terminų ieškokite mūsų prekybininko žodynėlyje.
„Stop Hunting“ (Stop Hunting)

„Stop hunting“ (stop-loss hunting) - tai tokia praktika, kai siekiama priversti mažmeninius prekybininkus atsisakyti savo pozicijų, sukeliant kainų kilimą arba mažėjimą iki taško, kuriame nustatyti jų „stop-loss“ lygiai. „Stop hunting“ yra įmanomas, nes prekybininkai paprastai nustato savo „stop-loss“ lygį tam tikruose pagrindiniuose taškuose: palaikymo ir pasipriešinimo lygiai, populiarūs slankieji vidurkiai, Fibonačio lygiai ir apvalūs skaičiai. Tai strategija, kurią daugiausia naudoja didelės finansų įstaigos, nes jos turi kapitalą pirkti ar parduoti didelius valiutos kiekius. Tai yra būtina norint paveikti rinkos kainas.