info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Jaučiatės šiek tiek neužtikrintai? Esame čia tam, kad jums padėtume.
Mūsų prekybos akademija žingsnis po žingsnio padės susipažinti su internetiniu „Forex“ prekybos pasauliu ir išmokys visko, ką turite žinoti. Pagrindinių prekybos terminų ieškokite mūsų prekybininko žodynėlyje.
„FxPro“ platforma „MetaTrader 4“ (FxPro MetaTrader 4)

„FxPro“ platforma „MetaTrader 4“ („MT4“) yra programinės įrangos prekybos platforma (licencija gauta iš „MetaQuotes Software“), kuri leidžia užsienio valiuta internetu prekiaujantiems prekybininkams pirkti ir parduoti finansinius instrumentus „live“ kainomis. „FxPro“ platforma „Metatrader 4“ buvo pritaikyta tiesioginiam nurodymų apdorojimui. Ji veikia tiek žiniatinklyje, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose („iOS“ ir „Android“). „MT4“ taip pat veikia su „multi-terminal“ versija, kuri leidžia paskyros valdytojams vienu metu valdyti kelias paskyras.