info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Jaučiatės šiek tiek neužtikrintai? Esame čia tam, kad jums padėtume.
Mūsų prekybos akademija žingsnis po žingsnio padės susipažinti su internetiniu „Forex“ prekybos pasauliu ir išmokys visko, ką turite žinoti. Pagrindinių prekybos terminų ieškokite mūsų prekybininko žodynėlyje.
Žaliavos (commodity) (Commodity)

Žaliavos yra pagrindinės prekės, kuriomis prekiaujama biržoje. Žaliavos skirstomos į dvi kategorijas: kietas žaliavas (hard commodities), tokias kaip neapdirbta nafta, auksas, sidabras ir platina (išgaunamos iš žemės) ir minkštas žaliavas (soft commodities), tokias kaip kviečiai, kukurūzai, kava ir cukrus (išgaunamos auginant ir nuimant derlių). Žaliavų standartizacija užtikrina, kad prekė yra standartinio kiekio ir viršija minimalų kokybės lygį, kad ją būtų galima pakeisti visų kitų gamintojų, prekiaujančių tam tikrame biržoje, tokiu pačiu produktu.