info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: VPS (virtualus privatus serveris)

Kaip nustatyti savo „FxPro“ VPS?

Kai sėkmingai užsiprenumeruosite „FxPro“ VPS, iš mūsų VPS teikėjo, „BeeksFX“, gausite el. laišką su savo prisijungimo duomenimis, patvirtinantį, kad jūsų VPS paskyra sėkmingai sukurta (el. laiško gavimas gali užtrukti iki 2 valandų).

Norėdami nustatyti savo VPS, spustelėkite el. laiške pateiktą VPS prieigos nuorodą, užpildykite patvirtinimo laiške nurodomą reikiamą informaciją ir atsisiųskite RDP failą, esantį puslapio apačioje. Suraskite šį failą savo kompiuteryje ir spustelėkite jį, kad paleistumėte nuotolinio darbalaukio ryšį. Paskui pasirodys iššokantis langas, raginantis įvesti savo prisijungimo duomenis arba laikinai gautą slaptažodį. Spauskite „OK“. Dabar turėtumėte būti prisijungę prie savo VPS.

Was This Article Helpful?