info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: FXPRO DIRECT

Kas yra „FxPro Direct“ ir kaip galiu prisijungti?

„FxPro Direct“ yra jūsų internetinės paskyros valdymo puslapis.

Galite prisijungti naudodami savo registruotą el. pašto adresą ir slaptažodį, adresu direct.fxpro.com.cy (jei esate pavaldūs CySEC), direct.fxpro.uk (jei esate pavaldūs FCA), direct.fxpro.group (jei esate pavaldūs SCB) ir direct.fxpro.ae (jei esate pavaldūs MENA).

Jūsų „FxPro Direct“ leidžia jums kurti naujas paskyras, redaguoti esamas, finansuoti savo sąskaitas ir parsisiųsti prekybos platformas. Jūs taip pat galite redaguoti savo profilį, keisti savo kontaktinę informaciją ir redaguoti pašto siuntimo parinktis ar prenumeratas.

„FxPro Direct“ skirtukas „Įrankiai“ suteikia prieigą prie įvairių mūsų siūlomų paslaugų, įskaitant „FxPro“ VPS, „FxPro“ prietaisų skydelį, „Trading Central“, ekonominį kalendorį ir rinkos naujienas. Šiais įrankiais gali naudotis visi vartotojai, įskaitant tuos, kurie dar tik praktikuojasi su demo paskyromis.
Was This Article Helpful?