info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: FxPro Edge

Kodėl, kai bandau esančiam įsakymui nustatyti SL / TP, mygtukas „Keisti poziciją“ neveikia?

Tai gali būti dėl to, kad „stop-loss“ ar „take profit“ lygį nustatėte per arti dabartinės kainos. Tai taip pat gali reikšti, kad nustatėte šiuos lygius netinkamoje dabartinės kainos pusėje.

Atkreipkite dėmesį, kad trumpų pozicijų atveju (pardavimo įsakymai) „stop-losses“ turi būti nustatyti didesni nei dabartinė rinkos kaina, o „take-profit“ lygis turi būti mažesnis už dabartinę rinkos kainą.

Jūs galite peržiūrėti minimalius kiekvienos platformos sustabdymo lygius prie simbolių specifikacijų: https://www.fxpro.com/trading/forex

Was This Article Helpful?