info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: FxPro Edge

Kaip „FxPro Edge“ pateikti atidėtą įsakymą (pending order)?

Atidėtas įsakymas - tai nurodymas atidaryti poziciją, kai instrumentas pasiekia tam tikrą iš anksto jūsų nustatytą kainą. Atidėtą įsakymą galite pateikti pagrindiniame „Įsakymas“ dialogo lange pasirinkdami „Limit“ arba „Stop“ skirtukus. Tada dialogo lange atidėtam įsakymui galėsite nustatyti ribinę kainą ir galiojimo datą / laiką.

Atidėtas įsakymas 1

Turėkite omenyje, kad jūsų nustatyti „Buy stops“ ir „ Sell limits“ turi viršyti dabartinę rinkos kainą, o „Sell stops“ ir „Buy limits“ turi būti žemiau dabartinės rinkos kainos.

Be to, galite iš karto pateikti atidėtą įsakymą dešiniuoju pelės klavišu spustelėję diagramą.

Atidėtas įsakymas 2

Was This Article Helpful?