info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: FxPro Edge

Kaip uždaryti poziciją „FxPro Edge“?

Jei norite uždaryti atidarytą poziciją rankiniu būdu, pirmiausia turite rasti įsakymą Pozicijos / Įsakymai skiltyje. Galite spustelėti mygtuką „Uždaryti įsakymą“ (jei įjungta vieno paspaudimo prekyba ) arba dukart spustelėti įsakymą ir uždaryti jį rodomame lange.

Uždaryti poziciją

Uždaryti poziciją

Jei nustatėte „stop-loss“ ar „take profit“ lygius, jūsų įsakymas bus uždarytas, kai rinkos kaina pasieks kurį nors iš jūsų nurodytų lygių.

Visos uždarytos pozicijos bus rodomos valdiklyje „Istorija“

Was This Article Helpful?