info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: About the Company

Koks skirtumas tarp jūsų siūlomų reguliavimo jurisdikcijų?

Mes siūlome 4 skirtingas reguliavimo jurisdikcijas. Tačiau jurisdikcijos gali priklausyti nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl patikrinkite registracijos puslapį, kad sužinotumėte, kurios jurisdikcijos yra prieinamos jums.

„FxPro Financial Services Ltd“ yra reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (CySEC) ir Pietų Afrikos finansų sektoriaus elgsenos tarnybos (FSCA). „FxPro UK Limited“ veiklą reglamentuoja Finansinio elgesio tarnyba (FCA). „FxPro Global Markets MENA Limited“ yra įgaliota ir reguliuojama Dubajaus finansinių paslaugų tarnybos (DFSA). „FxPro Global Markets Limited“ yra įgaliota ir reguliuojama Bahamų Vertybinių popierių komisijos (SCB).

Was This Article Helpful?