info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: About the Company

Kokie yra prekybos su „FxPro“ privalumai?

„FxPro“ yra „No Dealing Desk“ (NDD) brokeris (užtikrina rinkos gylį, kintančius „spreads“ ir ilgesnę įsakymų vykdymo trukmę), siūlantis profesionalias prekybos sąlygas, aukščiausio lygio vykdymo technologijas ir prieigą prie likvidumo.

„FxPro“, kaip stipri skaidrios ir sąžiningos prekybos praktikos šalininkė, garantuoja, kad kliento lėšos yra visiškai atskirtos nuo bendrovės nuosavų lėšų ir laikomos atskirose banko sąskaitose pagrindiniuose Europos bankuose, įskaitant „Barclays Bank PLC“, „Credit Suisse AG“ ir „Royal Bank of Scotland“.

„FxPro“ taip pat siūlo nemokamą mokymosi medžiagą, „Forex“ prekybos įrankius ir demo prekybos paskyras visiems savo klientams, kad padėtų jiems praktikuotis ir sužinoti daugiau apie prekybą CFD prieš atidarant „live“ prekybos paskyrą. „FxPro“ klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi jums padėti 24/5 daugiau nei 20 pasaulio kalbų sprendžiant visas jūsų problemas.

Was This Article Helpful?